(0312) 911 32 39

Sosyal Medyada Biz}

Biz Sizi Arayalım
Merak Ettiğiniz Bütün Soru ve Sorunlar İçin Hemen iletişim Formumuzu Doldurun
İletişim Formu

Batıkent Güvenlik Kamera Sistemleri.

Batıkent Güvenlik Kamera Sistemleri.

Batıkent Güvenlik Kamera Sistemleri

Ankara Batıkent 1973 yılında çarpık kentleşmeyi önleyerek sitelerden oluşan düzenli kentleşme için kurulmaya başlanmıştır. Son yıllarda metronun da yapılmasıyla beraber birçok ulaşım problemi çözülmüş ve merkezi yerler arasına girmiştir. Bağlı olduğu Yenimahalle ilçesinin nüfusunun yarısını oluşturduğu için önemli merkezler biridir. Uzun yıllar sonucu olumlu gelişimini tamamlayan ilçede kişi sayısı arttıkça bir çok problemde ortaya çıkmaya başlamıştır. Bunun en başında Güvenlik Altına Alınmış Yaşam Alanları  problemi gelmektedir. Batıkent Güvenlik Kamera Sistemleri önemlidir. Çünkü bireyler en başta huzurlu olmayı ve kendilerini güvende hissetmeyi isterler. Bunun içinde ailenize sizlere veyahut komşularınıza zarar verecek kişi ve unsurları uzak tutma güdüsü insanların toplu yaşamaya başladığı ilk günden beri daimi idealleri olmuştur.

Toplumsal hayatta Güvenliğimizi Nasıl Sağlayabiliriz ?

Özellikle Ankara’nın büyük ilçelerinin başında gelen Batıkent’te Güvenlik Kameraları ile bir çok probleminizi çözeceğiniz gibi yanlış tercihler ve yatırımlarla sorunlarınızı daha büyük hale getirebilirsiniz. Bunun en büyük sebebi Güvenlik Kamerası Montajı yaptırıyorsanız eğer birçokta sorumluluğun altına imza atıyorsunuz demektir. Peki neden ? Çünkü Güvenlik Kamerası Montajı Yapılan Yerlerde Site Sakinleri ;

  • Bir hırsızlık durumunda yönetimden görüntü talep edecektir.
  • Araçları ile ilgili dışarıdan yapılan bir müdahale ile ilgili (çizilmesi, çalınması veya benzeri zarar verilmesi durumunda )  yönetimden yapanların tespitini talep edeceklerdir.
  • Çocuk parkında çocuklarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunda yine yönetimin kapısını çalacaktır.
  • Otoparklarındaki yabancı araçlar ile ilgili yine yönetimden beklenti içerisine gireceklerdir
  • Yani özet olarak kat malikleri ve site sakinleri ödedikleri paranın karşılığını almak isterler.
Batıken Güvenlik Sistemleri İçin Ayrıntılı Bilgi İçin Bize Ulaşın
0312 255 74 74 - 0850 304 43 41 yada İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım

O zaman Batıkent Güvenlik Kamera Sistemleri yaptıracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken husus en başta görüntü kalitesi yüksek ve sitelerini tam bir güvenlik altına alacak sistemleri tercih etmeleridir. Kurulum yapacak aday firmaların çağırmaları ve tek tek keşif çıkarmaları sağlanmalıdır. Keşifler sonucunda sitenizin yapısına en uygun kamera sistemi projelendirilmeli ve tarafınıza sunulmalıdır. Sunum sonrası ortak görüşle sahada yerler gezilmeli ve ayrıntılı bir çalışma yapılmalıdır. Bunun sonucunda tespit edilen yerlere montajı en sağlıklı yapacak firma ile fayda maliyet arasında bir hesaplama yaparak En Ucuz Güvenlik Kamera Sistemi değil en verimli ve en uygun güvenlik kamera sistemi tercih edilmelidir.

Sobe Güvenlik'te Kampanya
www.sobeguvenlik.com sitesinden ulaşan her müşterimize şaşırtan indirimler için formu doldurup bize ulaşın

 

864 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN