(0312) 911 32 39

Sosyal Medyada Biz}

Biz Sizi Arayalım
Merak Ettiğiniz Bütün Soru ve Sorunlar İçin Hemen iletişim Formumuzu Doldurun
İletişim Formu

İp Kamera Sistemlerinde Ağ Çözümleri

İp Kamera Sistemlerinde Ağ Çözümleri

İp Kamera Sistemlerinde Ağ Çözümleri

İp kamera sistemlerinde ağ çözümleri ve bir bakışta ip kameralar, İp kamera sistemleri tek bir merkezden eksiksiz IP video izleme çözümü sağlıyor: Ağ Kameraları, Kodlayıcılar, NVR’ler, İzleme Yazılımı, NVR ( Ağ Video Kaydedici) Donanımları ve NVR Yazılımı (Kayıt Yazılımı). Video izleme sektöründeki uzun geçmişimizin kazandırdığı üstün teknolojilerden yararlanan  Sobe Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, kullanıcılara rahat ve kolay yönetim olanağıyla birlikte sıra dışı işlevler sunuyor.

Ağ Kameraları – İp Kameralar

Ağ kameraları, İp ağı üzerinden izleme/kayıt araçlarıyla iletişim kurar. Sobe İp Kameralar, üstün teknolojik edinimlerinde yola ağ kamerası ürün serisini genişletiyor. Kullanışlı işlevlerle donatılmış çok çeşitli ağ kameraları sunuluyor.

Ağ Video Kodlayıcılar

İzleme sistemini ağa dahil etmek için önceden takılı olan analog kameraların değiştirilmesi gerekmiyor. Kodlayıcı, analog kameralardan gelen video sinyallerinin İP ağı üzerinden aktarılabilmesi için analog video sinyalini dijitalleştirerek ağa gönderir.

NVR Donanımları

Analog video akışlarını dijitalleştiren DVR’nin aksine, NVR dijitalleştirilmiş video görüntülerini İP ağından alır. DVR ‘nin analog akışların yakınında bir yerde bulunması gerekirken, NVR ağ üzerindeki herhangi bir yere konumlandırılabilir ve kullanıcılar kaydedilen videolara kolaylıkla erişebilir.

İzleme Yazılımları

Sobe’nin ağ izleme yazılımı sitemizdeki yazılım bölümünden yüklenerek sıradan bir bilgisayar izleme aracı olarak kullanılabilir. Tanıdık ve kullanımı kolay GUI açık kaynak kodlu yazılımlarımız, kullanıcılara raht bir işletim olanağı sunarlar.

NVR Yazılımı ( İp Kamera Kayıt Yazılımı )

Sobe’nin ağ kayıt yazılımı İp Kameralarda ; video aktarma, kaydetme ve olay yönetimi işlevlerini sağlar. Kullanıcılar video kaydetme işlemini sürekli olarak, programlı olarak, alarm durumunda ve/veya hareket algılaması durumunda gerçekleştirebilirler.

Sobe Bilişim ve Güvenlik Sistemleri , ip kameralar konusunda son 10 yılda sektörde büyük başarılara imza atmıştır. Bu başarılar sadece disiplinli çalışma prensibimizle değil kaliteli ve sağlam malzemeleri tercih etmemizle de ilgilidir. Sizde güvenlik kamera sistemlerinde kaliteyi arıyorsanız eğer Sobe Bilişim ve Güvenlik sistemlerinden ücretsiz keşif için randevu alınız. Ayrıntılı Bilgi için 0312 255 74 74 veya info@sobeguvenlik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

786 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN