(0312) 911 32 39

Sosyal Medyada Biz}

Biz Sizi Arayalım
Merak Ettiğiniz Bütün Soru ve Sorunlar İçin Hemen iletişim Formumuzu Doldurun
İletişim Formu

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli Müşterilerimiz için sıkça aklınıza gelen soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Neden Sobe Bilişim ?
Sobe Bilişim sadece bir güvenlik kamerası alarm veya yangın ihbar sistemi yapan bir firma değildir. Müşterilerin talebi doğrultusunda bu elemanları ve ekipmaları en iyi şekilde kullanarak müşteri odaklı ve özel en iyi sistemi kurar.Akıllı ev sistemlerinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda teknolojiler geliştirir ve size bunu uygun fiyatlara sunar.
Nasıl Akıllı Ev Sahibi Olurum?
Evinizde veya iş yerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir projelendirme yapılır size özel senaryolar yazılarak bunlarla ilgili ekipmanlar size sunulur Mevcut elektrik tesisatınız ve internetiniz kullanılarak akıllı ev moduna geçebilir hemde uygun fiyatlarla mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz..
Akıllı Ev Sisteminde Ne Gibi Olanaklarım Var ?
Bütün eviniz tamamen kontrol edebilirsiniz. Akıllı evdeki tek sınırımız hayalleriniz. Ayrıntılı bilgi için 0850 304 43 41 müşteri temsilcimize başvurun.
Sobe Alarm Sistemi nasıl Çalışır?
Sobe 'de sistemler kiralanmaz veya yıllık sabit ücrete bağlanmaz. Satın aldığınız ürünler sizin olur teknik servislerinde garanti kapsamında veya dışında uygun koşullarla size destek verilir.
Sobe Güvenlik Kameraları Nasıl Çalışır?
Sobe tarafından yapılmış sistemlerde mevcut internet alt yapınız kullanılarak kameralarınızı cepten bilgisayarınızdan ücretsiz izleyebilirsiniz. Yine ücretsiz olarak sunulan ios ve android yazılımlarla yine cepten kontrol ve izleme mümkündür. Uzaktan kayıt veya Snap Shot ile görüntüleri telefonunuzun galerisine atabilirsiniz. Evinizi eğer ilerde akıllı ev moduna çevirmek istiyorsanız kameralarınız bu sisteme basit şekilde entegre edilebilir.
Sobe 'den Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Sobe olarak ilk önceliğimiz sizlere önerilen ürünün %100 kararlılıkla problemsiz çalışmasıdır.
Sobe'den Nasıl Hizmetler Alabiliriz?
Sobe Bilişim Güvenlik Kameraları, Alarm Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Network Alt Yapı Sistemleri, Telefon Santralleri, Yangın İhbar Sistemleri ve Led Aydınlatma Sistemleri ile ilgili kısaca alçak gerilim elektrik elektronik sistemlerin kurulumu montajı sistem devreye alınması ve işletilmesi konularında sınırsız destek alabilirsiniz.