(0312) 911 32 39

Sosyal Medyada Biz}

Biz Sizi Arayalım
Merak Ettiğiniz Bütün Soru ve Sorunlar İçin Hemen iletişim Formumuzu Doldurun
İletişim Formu

Sobe Akıllı Ev İle Tasarruf ve Güven Dolu Bir Hayat

Sobe Akıllı Ev İle Tasarruf ve Güven Dolu Bir Hayat

Hayalinizdeki Konfor

Sobe Akıllı Ev

ile Artık Çok Kolay

Evinizdeki bütün elektrikli cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Sobe Akıllı Ev ile tek dokunuşla evinizi yönetmenin keyfini çıkarırsınız. Yoğun geçen bir iş gününün ardından size hoş geldin diyecek bir yardımcınız olur. Sobe Akıllı Ev, size özel hazırlanacak Eve Dönüş senaryosuyla evinizi sizin keyfinize göre hazırlar. Güne Başlangıç senaryosuyla, tek bir dokunuşla harika bir sabah yaşarsınız. İnternetle bağlantılı çalışan Sobe Akıllı Ev, Yahoo Weather’a bağlanarak hava durumunu öğrenir ve evinizi zevkinize göre hazırlar.

Tatilde, yazlıkta aklınız evinizde kalmaz. Sobe Akıllı Ev ile evinizin kontrolü her zaman cebinizde olur. Oturduğunuz yerden evinizi yönetmenin konforu ve dünyanın öbür ucunda bile olsanız evinize uzaktan erişimin keyfini sürer, rahat bir hayat yaşarsınız.

Sobe Akıllı Ev Sevdiklerinizi , Evinizi Korur

Sobe Akıllı Ev, sadece konforunuzu sağlamak için değil aynı zamanda güvenliğiniz için tasarlanmış bir sistemdir. Güvenliğinizi tehlikeye atacak en ufak bir sorunda yardımınıza koşar. Sizi olası kötü sonuçlardan kurtarır. Yangın senaryosu, su basma senaryosu, hırsızlık senaryosu gibi önceden hazırlanmış görevleri adım adım uygulayarak, alarm süreçlerini çalıştırır. Saniyeler içinde olaya müdahale eder; ailenizi, sevdiklerinizi, evinizi korur. Sobe Akıllı Ev ile içiniz hep rahat olur!

Enerji Tasarrufunu Sobe Akıllı Ev’e Bırakın

Sobe Akıllı Ev sistemi, sağladığı tüm ayrıcalıkların yanında tasarruf etmenize de yardımcı olur. Açık unutulan lamba, klima gibi cihazların kontrolüyle, elektrik tasarrufu yaparsınız. Çoğu insan klimasını gün boyu açık tutarak gereksiz enerji kullanımına yol açar. Sobe Akıllı Ev ile iklimlendirme cihazlarınızı otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Eve gelmeden 20 dakika önce klimanızı açabilir veya evden çıktığınızda klimayı açık unuttuysanız akıllı telefonunuzdan kolayca kapatabilirsiniz.

Elektrikli cihazlarınızın her birinin günlük/aylık enerji tüketimini kilowatt cinsinden öğrenir, enerji tüketiminizi sürekli kontrolde tutarsınız. Kombi kontrolü sayesinde, doğalgaz kullanımında tasarruf edersiniz. Evinizin ısısını sürekli kontrol altında tutarak gereksiz fatura yükünden kurtulursunuz. Sobe Akıllı Ev, sağladığı tasarruf ile maliyetinin karşılığını fazlasıyla öder.

Çevre Dostu ve Yeşil Sobe Akıllı Ev

Sunduğu enerji tasarrufu ile enerji verimliliğine büyük katkı sağlayan Sobe Akıllı Ev, kullandığı Z-Wave haberleşme teknolojisi ile sadece bugünün değil aynı zamanda geleceğin yaşam biçimini sunar. Elektronik cihazların kontrol edilmesiyle doğalgaz, elektrik ve su tasarrufu sağladığından, tüketilen enerji miktarını minumum seviyede tutmanıza yardımcı olur, bunu yaparken de yaşam kalitenizi artırır. Böylece sadece cebinizi düşünmekle kalmaz, enerji verimliliği için de çalışır. Akıllı evlerden başlayıp, akıllı binalara, akıllı kampüslere hatta akıllı şehirlere uzanacak öyküsüyle gelecek teknolojilerin habercisi Sobe Akıllı Ev, sunduğu yeşil bina çözümleriyle daima çevre dostu ve doğanın koruyucusudur. Yaşam alanlarınızda Sobe Akıllı Ev sistemini kullanarak geleceğiniz için yatırım yapar, doğanın korunmasına katkı sağlarsınız.

771 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN